Top
יצאנו לחופשה - נשוב בקרוב :)
  • (0)
0סל קניות אזור אישי התחברות
יצאנו לחופשה - נשוב בקרוב :)

תקנון

תקנון חברה – מכופתרות

ברוכה הבאה אל מכופתרות, הנך מתבקשת לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים, כמו כן גלישתך באתר מהווה הסכם לתנאי השימוש/תקנון באתר המפורטים להלן. והתחייבות לפעול על פיהם, וכן התחייבות לפעול בהתאם להוראות כל דין רלוונטי. 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

כללי

אתר המכירה של 'מכופתרות' (להלן "האתר") הינו אתר אינטרנט המנהל חנות וירטואלית אשר מוכרת את פריטי המותג מכופתרות, פריטים של מעצבים ומותגים אורחים ופרטי ייבוא שונים.

לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של החברה במייל we-care@mekuftarot.co.il או בטלפון מס' 09-9500300

כל המבצע ו/או מעוניין לבצע רכישה באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.
הוראות תקנון זה יחולו על כל ביקור ו/או שימוש ו/ או רכישה שיעשו מצדך (להלן: "אתה", "הלקוח" או "הרוכש") באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין "מכופתרות", לכן על הלקוח לקרוא תקנון זה בעיון ובמלואו.
"מכופתרות" הינו אתר המוכר פריטי אופנה ולייף סטייל, המוצרים מוצעים לציבור הגולשים באינטרנט, באמצעות מכירה מאובטחת באמצעות האתר, או באמצעות מכירה טלפונית. אתר מכופתרות (להלן: ה"אתר") הנו אתר על רשת האינטרנט המהווה חנות וירטואלית ומשמש לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט .

תנאי שימוש באתר

עם כניסתך לאתר הנך מצהיר/ה שאת/ה מקבל/ת על עצמך את תנאי בשימוש באתר. אם אינך מסכים/ה לתנאים עליך להפסיק להשתמש באתר.
המשתמש כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והמשתמש קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושו באתר כאילו קיבל את אישור האפוטרופוס. מכופתרות שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של גולשים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולו התקין של המכירות באתר.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר וכמו כן את תעריפון המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת.

הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות כמו כן רשאית החברה בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל לקוח/ה. החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר חשבונות כפולים.

 

מועדון חברות מכופתרות

הרשמה למועדון נעשית דרך הרשמה לאתר תחת "התכפתרות ראשונה", הרשמה למועדון מהווה הסכמה לקבלת תכנים שיווקיים של החברה לרבות ניוזלטרים, פרסומים על מבצעים, הטבות בלעדיות, הודעות SMS וכדומה.

הטבה יחודית לרכישות אשר יבוצעו בחודש היום הולדת – סעיף זה מותנה במילוי שדה "יום הולדת" בדף התשלום באתר או בדף המשתמש.

מכופתרות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מסלול מועדון הלקוחות מעת לעת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. קרדיט החנות ישמש לרכישות עתידיות של מוצרים פיזיים בלבד (לא כולל סדנאות, או כל שירות אחר אותו תציע החברה בעתיד) .

ההצטרפות המועדון הינה אישית ומוגבלת ללקוחות פרטיים בלבד אשר אינם לקוחות עסקיים. יודגש, כי הטבות המועדון הינן אישיות ולא ניתנות להעברה או לשימוש על ידי אחר או באמצעות אחר.יודגש כי הטבות ההצטרפות הנן אישיות ומיועדות לחברי המועדון בלבד בגין הצטרפותם.

במקרה של סתירה ו/או אי התאמה כל שהיא בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים  כלשהן בכל אמצעי המדיה, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.
לא ניתן להמיר את צבירת הנקודות בחנות בשום צורה או אופן.

קבלת הטבה בהצטרפות לניוזלטר תתאפשר למצטרפות חדשות בלבד, ללא אפשרות לכפל הטבות.

אבטחת מידע ופרטיות באתר 

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר. אנו מודעים לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באינטרנט, ולכן אנו נוקטים באמצעי זהירות המתקדמים ביותר עבור רכישה בטוחה. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית__SSL__. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשה באופן מוצפן על פי תקן; פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת. מכופתרות מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ו/או למחשבי החברה ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים באתר. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, המשתמש מצהיר בזאת כי לא תהיה לו טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד מכופתרות ו/או אבישג שלי קופלמן ו/או נגד מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור, העלולים להיווצר מחדירה כאמור.

 

פרטי משתמש
בעת ביצוע רכישה/הרשמה באתר יידרש המשתמש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום. הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה הפרה של תקנון האתר. במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו'). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי או חברות השילוח העובדות עימנו). מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות.כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

 

תשלום ואספקה
המחירים באתר כוללים מע"מ. אספקת מוצרים תתבצע במשלוח באמצעות דואר ישראל בע"מ (להלן: "רשות הדואר") בדואר רשום עם אישור מסירה. משלוחי אקספרס מדלת לדלת יתאפשרו בתוספת תשלום של 25  שקלים עבור הזמנות עד 300 שקלים, או ללא עלות להזמנות מעל 30 שקלים. הזמנות ישלחו בתוך 1-3 ימי עסקים ממועד התשלום אלא במקרים חריגים של הזמנות אישיות – במקרים מסוג זה יתואם זמן אספקה מול הלקוח ולשביעות רצונו.

אמצעי תשלום אפשריים: כרטיס אשראי תקף, חשבון פייפל.

 

אחריות למוצרים הנמכרים באתר
כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הנם חדשים לחלוטין (פרט לפרטי וינטג' מסומנים), באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל האחריות והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל, וחוסים תחת כל חוק ותקנה בעניין. "מכופתרות" מקבלת על עצמה, שליחת חבילות אשר לא יגיעו ליעדם, בשל מעשה ו/או מחדל של רשות הדואר, בשנית ללא כל חיוב. (אישור מסירת החבילה יהווה ראיה שהגיעה החבילה ליעדה)

 

תנאים נוספים

מכופתרות ו/או האתר לא ישאו במישרין ועקיפין באחריות למועד אספקתם של המוצרים מרגע משליחתם דרך דואר ישראל. מכופתרות ו/או האתר לא ישאו במישרין ועקיפין באחריות למקרה שבו הרכישה של הרוכש לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהרוכש לרכוש ו/או לקבל מוצרים. מכופתרות ו/או האתר לא ישאו באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתו המלאה. מכופתרות ו/או האתר שומרים לעצמם את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתם, בין היתר אם מתברר להם שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה שגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון אשר ימנעו ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית מכופתרות להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

 

קניין רוחני וסימנים מסחריים
האתר והתוכן המופיעים בו לרבות עיצוב האתר, תמונות, טקסטים, פטנטים, איורים, צילומים, קטעי אודיו, קטעי וידאו, שרטוטים, מפות, מדגמים, קודי מחשבים, תרשימים, גרפיקה, שמות וסימנים מסחריים, צרור רעיונות חלקי או כולל, כל מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר וכן קבצים ויישומים מכל מין וסוג שהוא המופיעים באתר מכופתרות, וכיו"ב (להלן "המידע") לרבות המוצרים הנמכרים באתר אשר הינם עיצובים בעבודת יד (להלן: "העיצובים"), בין שהינם רשומים ובין אם לאו שייכים בלעדית לאתר מכופתרות, ומוגנים ע"י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל. וכמו כן ע"י אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. המידע והעיצובים שייכים באופן בלעדי ל"מכופתרות". אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם מכופתרות.

 

הגרלות ופרסים 

זכיות בפרסים במסגרת משחקים המתפרסמים מעת לעת באתר תתאפשר רק למשתתפות אשר עומדות בכל תנאי המשחק על פי החוקים שהוגדרו ופורסמו במשחק, לא ניתן להחליף, לשנות, או להמיר פרסים בפריטים אחרים בחנות, לא ניתן להמיר זכייה לסכום כסף מזומן או כפתורים באתר, חל איסור על מכירת דברי מתנה אשר ניתנו במסגרת זכייה בתחרות במחיר הנצוך מהמחיר המוצע באתר, מכירת מתנה או פרס במחיר הנמוך מהמחיר הנקוב באתר תהווה עילה לתביעה בשמו הטוב של האתר והמותג.

קודים הנתנים באופן אוטומטי באתר (על ידי פופ אפים, או על ידי פרסום) הינם חד פעמיים לכל גולש.

 

סמכות שיפוט
במקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר ו/או שירות באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בת"א בלבד.

תפריט

הצטרפות לניוזלטר שלנו