Top
גולשות יקרות, האתר עובר שידרוגים למען שיפור השירות ולכן לא ניתן לבצע רכישה עד סיום עבודות התחזוקה באתר.
  • (0)
0סל קניות אזור אישי התחברות
גולשות יקרות, האתר עובר שידרוגים למען שיפור השירות ולכן לא ניתן לבצע רכישה עד סיום עבודות התחזוקה באתר.

רבקה סיגלה

ה01 ביול 2015, shlomibisa@gmail.com

המדור של המכופתרת החודשית מאפשר לנו להכיר לכן נשים מלאות השראה, כאלה שראוי לספר את הסיפור שלהן, נשים שנרטיב חייהן שונה מהרגיל ומלא בחירות אמיצות.

רבקה סיגלה, היא בדיוק כזאת.

היא בסך הכל בת 26, אבל כבר הספיקה להינשא בגיל 19 לאהוב ליבה יהושע, לעזוב את מקום הולדתה (מיניסוטה ארה״ב) על מנת לעשות עלייה, להפוך לאמא של זיוה בת ה-5 ויונתן בן ה-3 ובנוסף לכל, גם להיות אומנית צילום מחוננת.

rebbeca1

רבקה לובשת שמלת קיימברידג׳ נייבי

רבקה היא צלמת של אנשים, בעיקר נשים אם לדייק, אופי הצילום שלה הוא דקומנטרי ויחודי, היא מתמחה בצילומי Boudoir אשר מתמקדים בצילומי נשיות אינטמיים רכים.

״אני מנסה לתפוס רגעים, בדיוק כשהמצולם שלי לוקח רגע של מנוחה ומפסיק להיות מודע לצילום, אז אני נכנסת לפעולה״

היופי בעבודה שלה הוא מאוד בסיסי, היא מצלמת במצלמות פילם בלבד, התוצאות הן מדוייקות ומרשימות, בעלות אופי נסתר.

rebbeca11

איך זה קורה בעצם? צילום בפילם דורש מיומנות מאוד מדוייקת כי בעצם לא ניתן לעבד את התמונה אח״כ או לשנות את האור והצללים, איך את עושה את זה?

אני מגיעה לסט צילום על 3 פילם שהם פחות מ-100 תמונות ובדרך כלל אני מגישה למצולמת שלי בתום התהליך כ-45 תמונות מצויינות, הצילום בפילם מחייב אותי להיות מאוד דרוכה וממוקדת, אני צריכה להתחשב באור, במצולם, בקומפוזיציה ולתפוס את הכל ברגע אחד מושלם, זה לא פשוט אבל אני מאוד אוהבת את האתגר.

rebbeca6rebbeca8

הצילומים שלך מאוד נשיים, נראה שהם ממש מנציחים את גוף האישה, מי הן רוב המצולמות שלך?

בגלל שאני מגיעה מהעולם הדתי, רוב המצולמות שלי הן דתיות, מגיעות אלי נשים שהן סביב תחילות שנות ה-30 עד אמצע שנות ה-40, היו לי גם נשים מקסימות ומיוחדות בנות 60+.
הנשים שמגיעות אלי רוצות להנציח את עצמן בגיל בשל יחסית, הן בטוחות בגוף שלהן, הן מכירות אותו ומאוד נינוחות איתו ועם העירום שלו, כמעט תמיד יש כמה רגעים של מבוכה – כי בכל זאת הן לא מכירות אותי ופתאום הן עומדות מולי בבגדים אינטמיים או ללא בגדים כלל, אבל זה עובר יחסית מהר והאווירה היא מאוד נשית ונינוחה.

אני בדרך כלל מצלמת את הנשים בסביבה הביתית שלהן, אני מגיעה אליהן למספר שעות ופשוט מצלמת לאט לאט.

את רוב התמונות שאני מצלמת אני לא יכולה לחשוף, בגלל האופי השמרני והדיסקרטי של הלקוחות שלי, מידי פעם מגיעות אלי לקוחות שהן לא מהעולם הדתי ולשמחתי הן מאשרות לי לחשוף את התמונות ולהראות את האומנות שלי לכל העולם.

rebbeca7rebbeca16

לקוח מעמוד הפייסבוק של רבקה 

יש אישה שצילמת שאת זוכרת במיוחד?

אני כמובן זוכרת את כל המצולמות שלי, אנחנו עוברות יחד כמה שעות מאוד חשופות אז הן נחקקות לי בזכרון, אבל בהחלט הייתה מישהי שזכורה לי במיוחד.
צילמתי בעבר רבנית מהעולם החרדי, היא הגיעה לסדרת צילומים וזה מאוד ריגש אותי, היהדות מאוד מקדשת ונותנת חשיבות לאינטמיות שבן בני זוג, אותה רבנית בחרה לתת לבעלה סדרת צילומים נשיים שלה במתנה, התמונות יצאו מאוד רכות ונשיות ואני שמחה שהייתי חלק מזה.

היא הגיעה לצילומים לבושה כאישה חרדית כולל גרביונים עבים ופיאה, ולאט לאט הכל החל להתקלף ולרדת וזה היה פשוט מרתק לצפות בזה מין הצד.

rebbeca9

איך הגעת לעסוק בצילום ודווקא בסוג צילום אינטימי כזה?
אני מאוד אוהבת אומנות וצילום, במשך תקופה ארוכה חקרתי את הנושא ולמדתי לבד את התחום, עשיתי המון ניסיונות והמון ימים ושעות של ניסוי וטעייה, לאט לאט גיבשתי זהות כצלמת והיום זה בהחלט מגדיר אותי ומהווה חלק מרכזי בחיי.

rebbeca3

רבקה לובשת שמלת שיפון כחולה

אנחנו בבלוג מעודדים נשים לחיות קצת יותר טוב, יש לך טיפ לחיים טובים יותר?

אני ממליצה לנשים לאהוב את עצמן ואת הגוף שלהן, גוף האישה הוא מפואר ויפה, הוא רך ונעים, חובה לקבל את הגוף כפי שהוא ולהנות ממנו מאוד.

rebbeca5

רבקה סיגלה Fine Art Glamour & Boudoir Photography 

איפור שיער לרבקה – קייסי אברהם

צילום רבקה – ליטל מרדכי

 

 

תפריט

הצטרפות לניוזלטר שלנו