Top
מתחתנת? מכירה מישהי שמתחתנת?
כדאי שתכירי את הספקים המומלצים שלנו! ללוח הספקים המלא לחצי פה >>
יצאנו לחופשה - נשוב בקרוב :)
  • (0)
0סל קניות אזור אישי התחברות
יצאנו לחופשה - נשוב בקרוב :)

אינה ואנדריי

ה16 במאי 2016, ,nh

הדבר הראשון שנזרק באוויר כשפתחתנו את מייל התמונות של אלבום החתונה של אינה ואנדריי הוא – וואו! לא יכלנו שלא להתפעל מהרומנטיקה הקסומה שעוברת בכל אחד מהפריימים היפים האלו שצילם ארתור ארונוב.  היה לנו ברור שיש כאן סיפור אהבה גדול! ובאמת, כך גילינו, סיפור האהבה של אנדריי ואינה נפרש כבר לאורך שמונה שנים תמימות, הם עברו יחד תקופות מדהימות- צבא, לימודים, טיולים ומגורים משותפים. אחרי כמעט עשור משותף הגיעה הצעת הנישואין. מבחינת שניהם ברית האהבה ביניהם נכרתה כבר מזמן ולא באמת היו צריכים את הטקס כדי שיאשר להם את מה שהם מרגישים, אבל בדיעבד הם מספרים כי יש משהו מאד מקרב ומחזק בתהליך הזה, שרק הוכיח לשניהם כמה הבחירה היא נכונה.

אם הייתם שואלים את אינה היא הייתה מדמיינת חתונה קטנה ואינטימית באיזה יער או חורשה, אבל כשלוקחים בחשבון את המשפחות הגדולות של שניהם, זו לא הייתה אפשרות. בערב החתונה הם היו מוקפים בהמון חברים ומשפחה, 588 מהם ליתר דיוק, וכולם חגגו איתם ועטפו אותם באינסוף אהבה. בית הוריה של אינה התמלא באורחים מחו״ל ולכן את יום ההתארגנות העבירה בבית מלון עם מלוותיה. לאחר הפגישה המרגשת עם אנדריי הם יצאו להצטלם במטע שקדיות פורח וביער המלאכים, והתוצאה כל כך יפה, מזכירה מראות רחוקים של פריחת הדובדבן ביפן.

בתכנון החתונה היה חשוב לאינה ואנדריי לגרום לאורחים להרגיש חלק פעיל ומעורב,  הם השקיעו בכל מיני הפתעות קטנות ומשמחות  כמו  עוגיות מזל שחיכו לכל אורח על הצלחת עם הקדשה אישית, קונפטי עלי כותרת שחולק בשביל לחופה, שלטים מצחיקים עם השמות של קבוצות הוואטסאפ של יושבי השולחן, עמדות ברכות ותמונות ועוד, הכל  כדי לתת הרגשה אישית ומארחת. מי שהחזיק עד מאוחר על הרחבה זכה לקבל ״ערכת האנג-אובר״ עם חטיפי אנרגייה, סוכריות קפה ושאר דרכים מקוריות ״להתאושש״.

הם השקיעו כל כך בלהפתיע את אורחיהם, אבל במעמד החופה היו אלה החברים והמשפחה שהפתיעו אותם. הם הכינו להם חופה שמורכבת מפיסות בד עם הקדשות שהכינו במיוחד עבורם, מהארץ ומחחו״ל שחוברו יחד לחופה, מה שהפך באמת את האנשים היקרים להם לחלק בלתי נפרד מאותו הרגע.

הפתעה נוספת שאיש לא ציפה לה הוא שם המשפחה החדש שיצרו הזוג לעצמם- פארי , שהוא צירוף של האותיות הראשונות של שמות המשפחה של הוריהם. בעזרת המחווה המיוחדת זו הם קיבלו התחלה חדשה באמת של דרך משותפת.
אינה ואנדריי נאחל לכם עוד שנים רבות של מסע משותף רצוף בהתרגשויות חדשות בכל פעם!

inaandrey11inaandrey14inaandrey3 inaandrey8 inaandrey9 inaandrey17inaandrey2 inaandrey18 inaandrey19inaandrey16inaandrey7 inaandrey20inaandrey5inaandrey6inaandrey4inaandrey21inaandrey12inaandrey13

טיפ לזוגות שבדרך:

יש הרבה טיפים שנוכל לתת אבל החשוב ביניהם יהיה פשוט לדבר ולשמור על תקשורת לאורך כל הדרך. אנחנו מצפים מהסובבים אותנו שיבינו מה הציפיות שלנו מהם, אך אם לא נגיד אותן אף אחד לא יוכל לנחש. דברו עם ההורים ותסבירו להם שכנראה שלא יהיה לכם זמן להצטלם עם כל השולחנות למשל, דברו עם החברים כדי שידעו בדיוק באיזה רגע תצטרכו את עזרתם, הם ישמחו לעמוד לצדכם. והכי חשוב- דברו אחד עם השני ותקשרו את הדברים.

צילום סטילס- ארתור ארונוב

אולם – "דוריה", שדה יואב.

וידאו – שי דרויק

דיג'יי – מושיקו שטרן

עיצוב הזמנה- נסטיה פייביש

שמלת כלה- אלה זלדיץ', אלה שמלות כלה וערב

איפור ושיער- איילה חיימוב

סיכה לשיער- ליריקה

חופה- ברכה קבוצתית GroupGreeting

תפריט

הצטרפות לניוזלטר שלנו